Profil na bankierze

BYDGOSZCZ
10.06.2022
 

DZIEŃ GIEŁDOWY 

WZA | DEBATA | KOLACJA GIEŁDOWA 

WIEDZA | NETWORKING | INTERESUJĄCY GOŚCIE

Grupa Kapitałowa IMMOBILE zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 10 czerwca 2022 roku w hotelu Pod Orłem w Bydgoszczy. 

Będzie to wyjątkowe spotkanie Inwestorów, połączone z walnym zgromadzeniem spółki oraz rozmowami o najgorętszych tematach rynku i gospodarki.

HARMONOGRAM:

14:30    Otwarcie rejestracji na WZA
15:00-16:30    Obrady Walnego Zgromadzenia
16:30-16:50    Sesja Q&A z zarządem Grupy Kapitałowej IMMOBILE17:00-18:50    Pytania do praktyków: energetyka, hotelarstwo, retail, deweloping, budownictwo, przemysł18:00-18:50     Debata: W JAKI SPOSÓB MOŻEMY ROZWIJAĆ RYNEK KAPITAŁOWY ?: Tomasz Jaroszek, Rafał Irzyński, Paweł Malik19:10     KOLACJA GIEŁDOWA, networking

WALNE ZGROMADZENIE AKCJONARIUSZY

Walne Zgromadzenia Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej IMMOBILE należą do największych tego typu wydarzeń na polskim rynku kapitałowym. W poprzednich latach biliśmy kolejne rekordy zarejestrowanych na Walnym Zgromadzeniu, goszcząc nawet ponad 100 osób! Czas pandemii zmienił konwencję WZA którą przyjmowaliśmy wcześniej, jednak w tym roku pragniemy do niej wrócić. To zdecydowanie najlepsza forma obopólnego kontaktu i zgłębienia planów rozwoju.

Q&A  - PRZEŚLIJ PYTANIE LUB ZADAJ NA ŻYWO!

Rafał Jerzy
Prezes Zarządu 
Sławomir Winiecki
Wiceprezes Zarządu 
Piotr Fortuna
Członek Zarządu
Część nieformalną wydarzenia otworzy sesja pytań i odpowiedzi z zarządem Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Zadaj pytanie osobiście podczas wydarzenia! Jeśli nie będziesz mógł być z nami lub chcesz o coś zapytań anonimowo - prześlij swoje pytanie do zarządu za pośrednictwem poniższego formularza:

DYSKUSJE O NAJGORĘTSZYCH BRANŻACH

Porozmawiajmy o aktualnej sytuacji i perspektywach najgorętszych branż z ich praktykami! Reprezentanci spółek zależnych Grupy Kapitałowej IMMOBILE: PJP Makrum (segment przemysłowy), Focus Hotels (segment hotelarski), PBH (segment odzieżowy), Atrem (automatyka i elektroenergetyka), CDI (segment deweloperski) oraz Projprzem Budownictwo (segment budownictwa przemysłowego) podzielą się najnowszymi informacjami i trendami rynku.
 
AUTOMATYKA I ELEKTROENERGETYKA
Andrzej Goławski
Prezes Zarządu 
ATREM S.A.
 
HOTELARSTWO
Łukasz Płoszyński
Wiceprezes Zarządu 
FOCUS HOTELS S.A.
 
RETAIL, BRANŻA ODZIEŻOWA
Agnieszka Krzywańska
Dyrektor Zarządu 
PBH S.A. (Quiosque)
 
PRZEMYSŁ
Piotr Szczeblewski
Prezes Zarządu
PJP MAKRUM S.A.
 
DEWELOPING
Andrzej Witkowski
Wiceprezes Zarządu
CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o.
 
BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE
Dariusz Paprzycki
Prezes Zarządu
Projprzem BUDOWNICTWO Sp. z o.o.

GOŚCIE SPECJALNI

Tomasz Jaroszek

Twórca i redaktor
Doradca.tv

Rafał Irzyński

Inwestor i redaktor
Strefa Inwestorów

Paweł Malik

Twórca i redaktor 
Gazeta Giełdowa/ Portal Analiz

Remigiusz Iwan

Twórca i redaktor 
Portal Analiz / Rynek Obligacji

DEBATA Z GOŚĆMI SPECJALNYMI

Tomasz Jaroszek, Rafał Irzyński oraz Paweł Malik opowiedzą nam jakie lokalne inicjatywy powinniśmy podejmować dla rozwoju polskiego rynku kapitałowego.

Każdy z naszych gości specjalnych w swojej codziennej działalności promuje różne rodzaje aktywności związanych z inwestowaniem. Podpowiedzą nam jak inwestować efektywniej, skąd czerpać informacje i co robić aby aktywizować rynek kapitałowy  w Polsce dla naszych wspólnych korzyści!

KOLACJA GIEŁDOWA

Punktem kulminacyjnym wydarzenia jest Kolacja Giełdowa z wyjątkowymi gośćmi specjalnymi. To doskonała okazja na wymianę opinii i networking z doświadczonymi przedsiębiorcami, prezesami spółek giełdowych czy praktykami rynku kapitałowego. 

MIEJSCE

Wydarzenie odbędzie się 10 CZERWCA w Hotelu Pod Orłem - lokalnej perle hotelarstwa, mieszczącej się w zabytkowym budynku w centrum Bydgoszczy, przy ul. Gdańskiej 14. Jego historia sięga początków XIX wieku. To jeden z pierwszych hoteli, jakie powstały w Bydgoszczy i architektoniczna ikona miasta. 
 

DOŁĄCZ DO NAS!

Aby wziąć udział w Dniu Giełdowym z Grupą Kapitałową IMMOBILE wystarczy zarejestrować minimum jedną akcję na walne zgromadzenie spółki! To wystarczy aby spotkać się z praktykami rynku, wysłuchać wartościowych dyskusji i być bliżej rynku kapitałowego!

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WZA W SWOIM BIURZE MAKLERSKIM!
(rejestracja jest dostępna do  25.05.2022 r.)
Dla osób zarejestrowanych na WZA całe wydarzenie, łącznie z kolacją giełdową, jest bezpłatne.

Jeśli nie zarejestrowałeś się na WZA, możesz wziąć udział w targach spółek oraz wysłuchać debat.

Wstęp na kolację giełdową dla osób spoza listy zarejestrowanych - 200 zł/os. Obowiązuje rezerwacja miejsc za pomocą niniejszego formularza:
fff
Masz pytania? Napisz! a.pradzynska@immobile.com.pl
Umów się na spotkanie