Promstahl w Polsce: systemy przeładunkowe, wyposażenie magazynów i parkingi automatyczne - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Promstahl w Polsce: systemy przeładunkowe, wyposażenie magazynów i parkingi automatyczne
Data publikacji: 03.01.2022

Polski oddział Promstahl oprócz systemów przeładunkowych, oferuje parkingi automatyczne Modulo oraz produkty wyposażenia magazynów Promlift - przede wszystkim wózki widłowe i regały magazynowe. Podczas vodcastu omawiamy trendy związane z rynkiem tych produktów, jego perspektywy i zagrożenia. Zapraszamy do oglądania!

Najnowszy odcinek vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE jest trzecim z miniserii poświęconej czołowemu produktowi segmentu przemysłowego Grupy - systemom przeładunkowym i marce Promstahl, obecnej już w kilkudziesięciu krajach na kilku kontynentach. Po odcinku z udziałem niemieckiej i brytyjskiej spółki Promstahl, prezentujemy jej polski oddział - rozmawiają Mikołaj Jerzy i przedstawiciele Promstahl Sp. z o.o. - wiceprezesi Dariusz Aranowski oraz Jan Borodo.
 👉Tematy odcinka:0:00 Nasza historia22:30 Obszary działalności Promstahl26:28 Boom na rynku, perspektywy, wartość rynku wózków widłowych31:41 Zagrożenia i trendy na rynku

Mapa inwestycji: 
https://www.immobile.com.pl/mapa-inwe... Odcinek z udziałem Promstahl GmbH: https://youtu.be/L6Cp23WNLWs Odcinek z udziałem Promstahl Ltd: https://youtu.be/B9yNdr9v5JE

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji Grupy Kapitałowej IMMOBILE z rynkiem i akcjonariuszami już od ponad roku. 

NIESPODZIANKA! Dla naszych słuchaczy wszystkie odcinki są dostępne także na najpopularniejszych platformach podcastowych! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google: 

Spotify
Soundcloud
Podcasty Google

Poprzednie odcinki podcastów
 Zachęcamy do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii!